NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 9256637


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

27.12.2017 r.

Boisko wielofunkcyjne w Wolanowie zbudowane w ramach konkursu LGD

Operacja pn. „„BUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W WOLANOWIE” mająca na celu budowę ogólnodostępnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej, poprzez wybudowanie wielofunkcyjnego boiska sportowego w miejscowości Bieniędzice współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 została zakończona w Bieniędzicach. Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD „Razem dla Radomki”.

Celem operacji była budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej, poprzez wybudowanie wielofunkcyjnego boiska sportowego w miejscowości Wolanów.

Zakres prac obejmował prace przygotowawcze, boisko wielofunkcyjne, ciągi piesze oraz roboty wykończeniowe. Boisko o wymiarach 35,0x24,0m posiada nawierzchnia sztuczną poliuretanową, ogrodzenie (piłkochwyty o wys. 6,00m i 4,00m) i składa się z: boiska do siatkówki, tenisa, koszykówki oraz piłki ręcznej. Ponadto boisko wyposażone jest w: 2 tablice z obręczami i siatkami oraz konstrukcją podtrzymującą z regulacją wysokości tablicy; słupki do siatkówki i tenisa uniwersalne aluminiowe, siatka do siatkówki oraz siatka do tenisa; bramki do piłki ręcznej o wym. 3,00x2,00m. Dojście do boiska zaprojektowano chodnikiem z kostki brukowej.

Wielofunkcyjne boisko pozwoli na dobrowolny wybór aktywności przez każdego mieszkańca ze względu na osobiste zainteresowania oraz formę wypoczynku, rozrywki lub rozwoju własnej osobowości poza obowiązkami zawodowymi, domowymi, w czasie wolnym od pracy. Realizacja przedmiotowej infrastruktury będzie sprzyjała nawiązywaniu kontaktów społecznych o charakterze komunikacyjnym i rekreacyjnym oraz będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych, a także osób niepełnosprawnych.

Operacja „Budowa boiska wielofunkcyjnego w Wolanowie” uzyskała dofinansowanie w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 służy wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Razem dla Radomki na lata 2016 – 2023 – umowa o przyznaniu pomocy Nr 00077-6935-UM0710128/16 z dnia 10.04.2017r. Wartość inwestycji po przetargu wyniosła 242.506,07 zł, w tym dofinansowanie 154.306,00 zł. Wykonawcą robót była firma ECOFORMA Hubert Wójcik z Kielc.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.