NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10906614


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

08.12.2017 r.

Uczestnicy „ Aktywnych NGOsów” z wizytą na Gali Wolontariatu w Lublinie

3 grudnia 2017 roku grupa ponad 40 osób – członków Szkolnych Klubów Wolontariusza z Bierwiec, Wrzosu i Wieniawy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych uczestniczyli w zorganizowanym przez LGD wyjeździe na Galę Wolontariatu do Lublina.

Wyjazd studyjny połączony został z prezentacją dobrych praktyk, tak aby uczestnicy wyjazdu mogli zapoznać się ofertą aktywnej turystyki Miasta Lublin, mogąc zwiedzić nie tylko zabytkową starówkę, ale uczestniczyć w multimedialnym zwiedzaniu ok. 280 metrowej Lubelskiej Trasy Podziemnej, biegnącej pod Rynkiem i kamienicami Starego Miasta.

Na godzinę 18.00 zaplanowana została uroczysta Gala Wolontariatu z okazji Dnia Wolontariusza, zorganizowana w Centrum Spotkania Kultur przez Centrum Wolontariatu w Lublinie, które na ten wyjątkowy wieczór zaprosiło przedstawicieli LGD wraz z uczestnikami projektu „Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych” finansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Organizowana od kilkunastu lat coroczna Gala to widowisko, podczas którego organizatorzy chcą podziękować wolontariuszom za ich zaangażowanie na różnych płaszczyznach życia społecznego oraz zaprezentować ciekawe inicjatywy w regionie. Punktem kulminacyjnym było wybranie Wolontariusza Roku w Lublinie, którym zostały nauczycieli z Włodawy, za realizację szeregu działań wolontariackich w szkołach. O oprawę artystyczną zadbali: Vita Kazmirova (Ukraina); Catharine Zaidan (Liban/Polska); Behnam Rahbarifard (Iran); Michał Iwanek (Polska); Maciej Dziedzic (Polska); Juan Carlos Ojeda Perez (Meksyk) oraz Anthony Odeyale (Nigeria).

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.