NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 7751482


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

30.11.2017 r.

Zapraszamy na ostatnie szkolenia w ramach Akademii NGO. Pozyskiwanie funduszy na rozwój organizacji pozarządowej oraz podstawy działania organizacji. Radom i Wolanów

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza na ostatnie bezpłatne szkolenia skierowane do organizacji pozarządowych z terenu powiatu radomskiego i przysuskiego.

Spotkania odbędą się w terminach:

  • 1 grudnia 2017 r., o godzinie 13.00 w zakresie: Pozyskiwanie funduszy na rozwój organizacji pozarządowej. Miejsce: Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu, przy ul. Struga 1.< li>

    Spotkanie poprowadzi Pan Michał Komorek – doświadczony ekspert, doradca a przede wszystkim praktyk w zakresie skutecznego pozyskiwania funduszy unijnych (opracowanie kilkuset projektów w zakresie działań PHARE, SPO RZL i SPO WKP, PO KL, PO IG, RPO WM, POWER, FIO, PROW ), środków na rozwój organizacji pozarządowych.

  • 5 grudnia listopada o godzinie 11.30 w zakresie: Skuteczne NGO: Podstawy prawne funkcjonowania organizacji pozarządowych. Miejsce: Urząd Gminy w Wolanowie, ul. Radomska 20.
  • Spotkanie poprowadzi Pani Dorota Pieńkowska, wieloletni praktyk i członek organizacji pozarządowych, Prezes Zarządu Polsko –Amerykańskiego Funduszu Pożyczkowego Inicjatyw Obywatelskich, główny ekspert BORIS – Stołeczne Centrum Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy zainteresowane osoby o potwierdzenie obecności przesyłając informacje na adres mailowy: zarzad@razemdlaradomki.pl.

Spotkania organizowane są w ramach projektu Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych, finansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, który ma na celu budowę silnych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, lokalnych liderów.

Projekt oferuje również bezpłatne szkolenia e-learningowe dostępne na platformie www.elearning-szkolenia.eu. Więcej informacji o projekcie mogą Państwo odnaleźć na stronie internetowej www.razemdlaradomki.pl oraz w Biurze Projektu – Siedzibie LGD „Razem dla Radomki” w Janiszewie przy ul. Zielonej 127 (26-652 Zakrzew) . Kontakt – 483858996. Zapraszamy do udziału w projekcie.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.