Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14642484


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

24.09.2021 r.

LGD Razem dla Radomki przyznało kolejne granty dla organizacji pozarządowych i instytucji kultury. Przyznano 148 182,00 zł wsparcia.

Wczoraj w Świetlicy Wiejskiej w Kłudnie podpisaliśmy pierwsze z umów z Beneficjentami na realizację projektów grantowych, wybranych w ramach naszego konkursu pn. „Wsparcie Inicjatyw Lokalnych”. Kwota wsparcia wyniosła blisko 148 182,00 zł.

Warto wspomnieć, że naszych działaniach stawiamy na aktywizację lokalnych społeczności, dlatego w ostatnich 5 latach przekazaliśmy ponad 900 000,00 zł wsparcia dla organizacji pozarządowych i instytucji kultury z terenu gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów i Zakrzew.

Podpisane zostały umowy na następujące inicjatywy, których realizatorom serdecznie gratulujemy.

  • Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Pogroszyn - Smart Plac – Podwórkowe gry chodnikowe (Dofinansowanie o wartości 11937,00 zł)
  • Towarzystwo Kulturalne im. Oskara Kolberga - Wydanie publikacji „Życie codzienne we dworze rodziny Dembińskich w Przysusze w czasie II wojny światowej” (Dofinansowanie o wartości 5286,00 zł)
  • Dom Kultury w Przysusze w partnerstwie z Towarzystwem Kulturalnym im. Oskara Kolberga - Potańcówka u Oskara Kolberga (Dofinansowanie o wartości 9919,00 zł)
  • Lokalne Stowarzyszenie Kobiet - Skrzynno inspiruje mieszkańców (Dofinansowanie o wartości 11740,00 zł)
  • Centrum Kultury i Biblioteka w Przytyku w partnerstwie z Stowarzyszaniem Przystań nad Radomką - Utworzenie ścieżek biegowych na terenie gminy Przytyk – (Dofinansowanie o wartości 13995,00 zł)
  • Koło Gospodyń Wiejskich w Pogroszynie - Wieś pieśnią płynąca – Altana Koncertowa. (Dofinansowanie o wartości 15939,00 zł)
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Wieniawie w partnerstwie Stowarzyszeniem Oświatowym Wieniawa -Na ludowo i z tradycją w Gminie Wieniawa (Dofinansowanie o wartości 11900,00 zł)
  • Stowarzyszenie Razem dla Rozwoju - Doposażenie placu zabaw dla dzieci w Bieniędzicach (Dofinansowanie o wartości 11030,00 zł)

W kolejnych dniach podpisane zostaną umowy na kolejne projekty dla grantu pn. „Wsparcie Inicjatyw Lokalnych”. Dofinansowanie na działanie realizowane jest w ramach konkursu LGD „Razem dla Radomki” dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka