Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14258863


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

lgd razem dla radomki

01.03.2021 r.

Warsztat refleksyjny Lokalnej Grupy Działania Razem dla Radomki w Słowikowie - Podsumowanie.

W dniu 23 lutego br. w Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie (gm. Przytyk) Stowarzyszenie Razem dla Radomki zorganizowało warsztat refleksyjny, którego celem było dokonanie analizy efektów wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele samorządu lokalnego, pracownicy i członkowie stowarzyszeni LGD, Beneficjenci i przedsiębiorcy z obszaru gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew.

Podczas warsztatu przedstawiono zakres działań prowadzonych przez stowarzyszenie w 2020 r. w ramach działań Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przedstawiono podejmowane działania i osiągnięte rezultaty za rok miniony, który pomimo wystąpienia pandemii koronawirusa był okresem bardzo wytężonej pracy Biura LGD i wskazał na dużą aktywność w realizacji działań. LGD „Razem dla Radomki” w minionym roku dokonało realizacji wielu inicjatyw i przeprowadziło 7 naborów wniosków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – przyznając wsparcie finansowe na realizację projektów w kwocie blisko 2,5 miliona złotych. Warsztat stanowił również podsumowanie osiągnięć naszego Stowarzyszenia w zakresie realizacji projektów finansowych ze środków zewnętrznych.

Udział w warsztacie grona mieszańców oraz zaproszonych gości przyczynił się do prowadzenia rozmów na wielu płaszczyznach, oraz zebrania wielu cennych spostrzeżeń. Wszystkie zebrane głosy, uwagi, wnioski przyczynią się niewątpliwie do jeszcze lepszego wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju. Z warsztatu refleksyjnego został sporządzony raport, który będzie częścią Sprawozdania z realizacji LSR za rok 2020 r.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za udział w spotkaniu.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka