Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 15263195


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Nasze inicjatywy

Multicel Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej

MultiCEL jest to projekt współpracy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 421 Wdrażanie projektów współpracy Osi IV LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Jest on inicjatywą partnerską 4 Lokalnych Grup Działania LGD "Razem dla Radomki" LGD JAKSA LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa oraz LGD "Dziedzictwo i Rozwój

"

Projekt będzie realizowany do września 2014 r.

Zadaniem projektu jest umożliwienie mieszkańcom obszarów objętych działaniem LGD zdobycie nowych umiejętności zawodowych, rozwijanie kompetencji społecznych czy swoich pasji i zainteresowań. Projekt ma również pomóc tworzyć i rozwijać się organizacjom pozarządowym działającym na obszarach wiejskich. Osiągnięcie tych założeń ma umożliwić uruchomienie czterech MultiCentrów zarówno stacjonarnych jak i multimedialnych, w których odbywać się będą kursy, szkolenia i warsztaty. Zlokalizowanie ich w dwóch różnych województwach umożliwi nawiązanie kontaktów z organizacjami, przedsiębiorstwami, instytucjami oraz wymianę doświadczeń. Realizacja szkoleń rozpocznie się w I kwartale 2014 roku. Projekt MultiCel pozwoli uczestnikom na rozwinięcia umiejętności lub nabycie nowych kwalifikacji zawodowych. Jest to szczególnie istotne w obliczu podstawowego problemu obszarów wiejskich, tak województwa mazowieckiego jak i małopolskiego, jakim jest wysoki wskaźnik bezrobocia.

Szczególny nacisk w tym projekcie został położony na wykorzystanie innowacyjnych metod nauczania takich jak e-learning i e-book. Są to metody, które pozwalają uczestnikom zgłębiać wiedzę w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy tylko dostęp do komputera i Internetu. Daje to ogromne możliwości podnoszenia kwalifikacji osobom, które z różnych względów nie mogą uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych.

Szczegóły dotyczące projektu, regulamin uczestnictwa i dokumenty rekrutacyjne można znaleźć na stronie internetowej:

www.multicel.koronakrakowa.pl

Każdy zainteresowany udziałem w szkoleniach może również skorzystać z oferty szkoleniowej pozostałych trzech partnerów. Więcej informacji na temat proponowanej przez nich tematyki szkoleń można znaleźć na stronie internetowej projektu.

Po zrealizowaniu części merytorycznej projektu w nagrodę dla najbardziej aktywnych uczestników odbędą się wyjazdy studyjne do poszczególnych partnerów. Wyjazdy mają za zadanie wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami projektu, praktyczne poznanie sposobu w jaki inni wdrożyli swoje palny w zakresie np. tworzenie grup formalnych i nieformalnych. Biuro projektu:

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki", ul. Wernera 9/11, 26-600 Radom, tel. 48 38 58 996


Do pobrania:

Biuletyn z projektu Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej - pdf (format: pdf, rozmiar pliku: 11.8 MB)

Biuletyn z projektu Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej - on-line

mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka