Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14257844


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Marzec 2021W dniu 23 lutego br. w Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie (gm. Przytyk) Stowarzyszenie Razem dla Radomki zorganizowało warsztat refleksyjny, którego celem było dokonanie analizy efektów wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.

pobierzdo góry

W akcji Masz Głos od 2006 wspieramy mieszkanki i mieszkańców w działaniu na rzecz najbliższego otoczenia i budowaniu współpracy z władzami samorządowymi, oferując im pomoc w pobudzaniu aktywności obywatelskiej, integrowaniu lokalnych wspólnot.

pobierzdo góry

Samorząd Województwa Mazowieckiego, mając na uwadze potrzebę promowania produktów żywnościowych wytwarzanych przez mazowieckich producentów żywności organizuje XIV edycję Konkursu o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego dla mazowieckich producentów żywności za najlepszy produkt roku 2020.

pobierzdo góry
lgd razem dla radomki

Konkurs NOWE FIO 2021

04.03.2021 r.

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz instytucje prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konkursie NOWEFIO 2021, którego budżet wyniesie 80 mln zł rocznie.

pobierzdo góry

Wójt Gminy w Jedlińsku, wspólnie z Radą Gminy i Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku zapraszają na jedyny taki wieczór muzyczny z okazji Dnia Kobiet, który dostępny będzie on-line na kanale YouTube.com.

pobierzdo góry

Drogie Panie, w dniu Waszego święta życzymy Wam dużo miłości, zdrowia, moc uśmiechu i samych sukcesów i szczęścia w życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym!

pobierzdo góry

Zapraszamy Państwa do regularnego odwiedzania nie tylko naszych stron internetowych, ale również do bieżącego „śledzenia” naszych działań i inicjatyw o których informujemy na naszym koncie na portalu Facebook.com.

pobierzdo góry

Bezpłatne szkolenia, konferencje, spotkania sieciujące, wizyty studyjne oraz dofinansowanie projektów edukacji kulturowej – to oferta dla nauczycieli i animatorów kultury z województwa mazowieckiego realizowana w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2020: Mazowieckie”.

pobierzdo góry

Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego w Warszawie ogłosił kolejną edycję konkursu na wsparcie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie na Mazowszu. Pula dostępnych środków wynosi 2 438 500,00 zł.

pobierzdo góry

Nawet 250 tys. zł na projekt aktywizujący seniorów. Organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty działające na rzecz osób starszych mogą ubiegać się o dofinansowanie swoich projektów kwotą od 25 tys. do nawet 250 tysięcy zł. W sumie do wzięcia jest 40 mln zł.

pobierzdo góry

Zapraszamy do składania projektów na realizację Państwa pomysłów, inicjatyw społecznych, które mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości od 5 tys. do 20 tys. złotych w ramach konkursu grantowego LGD

pobierzdo góry

Kongres to najważniejsze tegoroczne wydarzenie skupiające środowiska zaangażowane w ochronę powietrza na Mazowszu. W zorganizowanym w dniach 10-11 marca wydarzeniu w charakterze prelegenta wystąpił w reprezentant LGD „Razem dla Radomki” – Prezes naszego stowarzyszenia Cezary Nowek.

pobierzdo góry

Oddajemy w Państwa ręce Raport z monitoringu Lokalnej Strategii Rozwoju opisujący funkcjonowanie oraz stan realizacji strategii, działań założonych do wykonania w 2020 r. w ujęciu rzeczowym i finansowym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Pierwszy konkurs w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny został ogłoszony i oferuje wsparcie finanse na realizację 4 priorytetów w kwocie 11 955,00 zł.

pobierzdo góry

Do 10 maja można składać wnioski w ramach kolejnego projektu Fundacji mBanku, który do tej pory przeznaczył blisko milion złotych na wsparcie nowoczesnej edukacji matematycznej.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do lektury publikacji autorstwa Tomasza Głowackiego oraz Alojzego J. Klimka, przedstawiającego Studium Nauczycielskie w Przysusze w latach 1983-1994, która została opracowana w ramach projektu Towarzystwa Kulturalnego im. Oskara Kolberga w Przysusze.

pobierzdo góry

Prezentujemy specjalne wydanie Biuletynu Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”, w którym chcemy zaprezentować informacje o projektach, na których realizację w 2020 roku otrzymaliśmy wsparcie finansowe w ramach wygranych konkursów na wybór inicjatyw.

pobierzdo góry

Tradycyjne wędliny, pyszne sery, nalewki czy ekologiczne owoce to tylko niektóre produkty, wytwarzane przez producentów należących do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze.

pobierzdo góry

Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim organizuje kolejną edycję konkursu „Najaktywniejsze sołectwo Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich – Sukcesy widać po sąsiedzku”!

pobierzdo góry

Informujemy, iż w związku z rosnącą ilością zakażeń koronawirusem Biuro LGD „Razem dla Radomki” prowadząc bieżącą obsługę interesantów, zwraca się z prośbą o ograniczanie w miarę możliwości spraw administracyjnych wymagających obecności Beneficjentów w Biurze LGD.

pobierzdo góry

Zapraszamy do składania projektów na realizację Państwa pomysłów, inicjatyw społecznych, które mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości od 5 tys. do 20 tys. złotych w ramach konkursu grantowego LGD

pobierzdo góry

Mazowieckie Centrum Polityki społecznej ogłosiło konkurs ofert w obszarze Działalność na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym - polityka senioralna.

pobierzdo góry

Zachęcamy do pobrania i zapoznania się z ulotką LGD Razem dla Radomki w której przypominamy czym jest uchwała antysmogowa, czego nie wolno spalać w piecach i kominkach, oraz czym są wymagania ekoprojektu.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka