Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 13192807


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Listopad 2019W naszym projekcie „Re:mix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji” przyszła pora na prelekcje z zakresu podstaw praktycznych zdrowego żywienia seniorów. Pierwsze spotkania odbyły się w Bierwcach, we Wrzosie oraz w Skrzyńsku.

pobierzdo góry

Informujemy o zakończeniu postępowania dotyczącego wyboru projektów wybranych do realizacji dla projektu grantowego LGD: Rozwój Społeczeństwa lokalnego.

pobierzdo góry

Zapraszamy do Milejowic na kolejne warsztaty kulinarne z cyklu Tradycyjne Mazowsze w nowej odsłonie, które poprowadzi Pani Elżbieta Bień z Cateringu Camelot, członkini członkini Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze.

pobierzdo góry

11 listopada – to więcej niż tylko rocznica związana z odzyskaniem niepodległości w 1918 roku. 11 listopada to czas, kiedy możemy powrócić myślą do historii naszego kraju.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” poszukuje osoby do prowadzenia szkoleń komputerowych.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” poszukuje osoby do prowadzenia szkolenia z zakresu podstaw księgowości w organizacji pozarządowej i w małej firmie.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” w związku z realizacją projektu współpracy „Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej” poszukuje osoby do opracowania autorskiego materiału dydaktycznego do szkolenia e-learningowego – Podstawy ECDL

pobierzdo góry

W piątek zagościliśmy ponownie w Milejowicach na kolejnych warsztatach kulinarnych, podczas których Pani Elżbieta Bień z Cateringu Camelot razem z uczestnikami zajęć przygotowała tradycyjne i regionalne potrawy w nowych odsłonach. Tym razem zagościły policzki wieprzowe w innym „zabarwieniu”. Natomiast nasi najmłodsi kucharze przygotowany naturalne słodycze. Jak zawsze było przepysznie

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do Wrzosu na kolejną edycję Andrzejek Folkowych, które współorganizujemy z Publiczną Szkołą Podstawową we Wrzosie oraz Stowarzyszeniem „Wrzosowisko”. Tegoroczne wydarzenie zorganizowane zostanie o godzinie 17.15, w sobotę 23 listopada 2019 r. w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej we Wrzosie.

pobierzdo góry

W sobotę dla uczestników projektu "Re:mix pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej i integracji" z Wieniawy, Marianowic, Bieniędzic i z Wrzosu zorganizowaliśmy spotkania pt. "Praktyczne aspekty żywienia seniora".

pobierzdo góry

Informujemy, że w dniu 22.11.2019 r. o godzinie 11.00 w Pogroszynie (gm. Wieniawa) odbędzie się posiedzenie Rady Stowarzyszenia w zakresie oceny wniosków złożonych dla naboru Rozwój Istniejącego Przedsiębiorstwa.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę do Skrzyńska, na koncert Pieśni i piosenek patriotycznych, który dofinansowany jest w ramach zadania LGD "Razem dla Radomki".

pobierzdo góry

Piękno folkloru i tradycji ludowej odżywa we Wrzosie rokrocznie w ostatni weekend listopada, ściągając na organizowane tam już od 2010 roku Folkowe Andrzejki miłośników muzyki ludowej. Nie inaczej było i w piątek, 23 listopada, gdzie mogliśmy podziwiać liczną grupę wykonawców i publiczności, która bawiła się do późnych godzin nocnych.

pobierzdo góry

A u naszych „seniorów” trwają warsztaty taneczne. W Skrzyńsku na wczorajszych zajęciach rządził hip hop.Trochę spokojniej mieli w ubiegłym tygodniu nasi uczestnicy z Marianowic i Bieniędzic, którzy dopiero rozpoczęli zajęcia taneczne z naszymi trenerami ze szkoły tańca Infinity Vibes z Radomia. Ale to dopiero początek i nauka tańca hip-hop jeszcze przed nimi.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszam Państwa do kolejnego wydawnictwa przygotowanego przez Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki”, za pomocą którego dzielimy się z Wami realizowanymi przez nas inicjatywami.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Domem Kultury w Przysusze oraz Urzędem Gminy i Miasta Przysucha serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby, przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, instytucji kultury, pracowników samorządowych na cykl bezpłatnych spotkań warsztatowych.

pobierzdo góry

W miniony piątek w Pogroszynie w gminie Wieniawa zebrała się Rada Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” oceniając wnioski złożone do naboru pn. „Rozwój Istniejącego Przedsiębiorstwa”.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” zachęca do udziału w konkursie „Aktywne NGO” mającym na celu wybór najaktywniejszych organizacji pozarządowych, najciekawszych inicjatyw lokalnych i/lub działań wolontariackich oraz lokalnych liderów społeczności lokalnych.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" informuje o zakończeniu postępowania przez Radę Stowarzyszenia w sprawie oceny wniosków, które wpłynęły w ramach naboru wniosków dla działania pt. „Rozwój istniejącego przedsiębiorstwa”.

pobierzdo góry

Koło Gospodyń Wiejskich „Dębinianki” zapraszają na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się w dniu 30 listopada w godzinach od 13.00 do 18.00 w Świetlicy Wiejskiej w Dębinach (gm. Przysucha).

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy 30 listopada na godzinę 16.00 do Sali Kameralnej Publicznej Szkoły Podstawowej w Bierwcach na Wieczór z Folklorem – Jarmark w Bierwcach.

pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.