NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 11612381


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze obszaru Doliny Radomki


KROKUS
PRZETWÓRNIA OWOCÓW I WARZYW
CZŁONEK SIECI DZIEDZICTWA KULINARNEGO.


KROKUS PRZETWÓRNIA OWOCÓW I WARZYW

Celem Właścicieli jest dostarczenie Państwu tradycyjnych polskich przetworów wytwarzanych domowymi metodami. I tak w ofercie przetwórni znajdziecie Państwo m.in. syropy z soku odsączonego z owoców a nie koncentratu; powidła bez dodatku cukru (same owoce przetarte i zagęszczone); tradycyjne, owocowe i słodkie konfitury, polskie kompoty; marynowane jędrne warzywa i grzyby leśne w delikatnej słodko - kwaśnej zalewie; kiszonki z polskimi świeżymi przyprawami i wiele innych doskonałych produktów.

Przetwórnia Krokus wytwarza tradycyjne przetwory ponieważ oparte o tradycyjne receptury przygotowywane według wypróbowanych przepisów z XIX i pocz. XX wieku. To oznacza, że nie znajdziecie w nich Państwo sztucznych dodatków takich jak konserwanty, emulgatory, barwniki, aromaty i inne polepszacze.

Przetwórnia Krokus stosuje świeże surowce i tradycyjne dodatki. Przetwory przygotowane są ze świeżych, ręcznie przebranych owoców, warzyw, przypraw z naturalnymi dodatkami takimi jak cukier czy ocet, bez składników chemicznych.

Przetwórnia Krokus stosuje proste metody produkcji, metody przetwórcze są jak najprostsze, w dużej mierze ręczne takie, jakie stosowane były w domach od wieków. Nie stosuje się tu skomplikowanych technologii dzięki czemu udaje się zachować wiele właściwości i wartości zawartych w świeżych owocach i warzywach. Surowców do produkcji dostarczają okoliczne gospodarstwa. Klimat, duże nasłonecznienie, zróżnicowane gleby, sięgające do średniowiecza tradycje ogrodnicze regionu sprzyjają uprawie różnorodnych owoców i warzyw. Dzięki temu przetwórnia Krokus dysponuje świeżym, doskonałym surowcem.

Kontakt:
Krokus Przetwórnia Owoców i Warzyw
Pająków 25B
26-704 Przyłęk
Tel. 48 677 50 23
www.przetwory.com

krokus przetwórnia


sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.