Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14258215


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Lokalni Liderzy


Adam Gibała

Adam Gibała
Wójt Gminy Wolanów do 2010 r., ponownie wybrany na stanowisko w 2014 r., Członek Rady Stowarzyszenia "Razem dla Radomki"

Adam Gibała ma 62 lata. Absolwent Wydziału Rolnego i Ochrony Środowiska Akademii Rolniczej w Lublinie. Żonaty, ma trojkę dzieci. Jest Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" oraz Związku Gmin Radomka, którego działania ukierunkowane są na wykonywanie zadań publicznych w zakresie ochrony środowiska, a w szczególności na opracowanie i realizacje programu retencji rzeki Radomki i jej dopływów. Funkcję wójta w gminie Wolanów sprawował od 1994 do 2010 roku.

Podczas ostatniej kadencji Wójta w gminie wyremontowano lub zmodernizowano ponad 50 kilometrów dróg. Tylko w 2009 roku wykonano dziesięć odcinków dróg o długości ponad 7 kilometrów w miejscowości Garno, Strzałków, Wawrzyszów, Sławno, Bieniędzice, Kowala, Zabłocie, Wacławów oraz dwa odcinki drogi w Mniszku. Rok wcześnie powstały 3 km dróg w Wacławowie, Wymysłowie, Podlesi, Walinach i w Podkończycach.

W trakcie realizowanych obecnie inwestycji możemy wyróżnić - kanalizację wsi Mniszek, Wawrzysów, remont biblioteki i świetlicy w Mniszku wraz z budową podjazdu dla osób niepełnosprawnych, budowa garażu Ochotniczej Straży Pożarnej i świetlicy wiejskiej w Strzałkowie.

Gmina dba o zaplecze sportowe i wybudowała boisko wielofunkcyjne przy PSP w Sławnie za prawie 638 tysięcy złotych. Przymierza się też do budowy boisk "Orlik 2012" To duża inwestycja o wartości 11 milionów złotych. Najważniejsze plany inwestycyjne dotyczą budowy kanalizacji i kontynuowania budowy sieci wodociągowych w poszczególnych miejscowościach, a także dalsze inwestycje drogowe.

mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka