finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” – działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju „Razem dla Radomki” na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

logo razem dla radomki
atrakcje regionuAtrakcje regionu
ATRAKCJE REGIONUMorze Domaniowskie
Muzeum im. W. Gombrowicza
więcej >
nasze inicjatywyNasze inicjatywy
NASZE INICJATYWYJarmark Ludowy w Bieniędzicach
Dni Kolbergowskie
więcej >
PROJEKTY LGDProjekty LGD
PROJEKTY LGDPMMT
Zderzenie pokoleń
więcej >
PROJEKTY LGDProdukty Tradycyjne
PRODUKTY TRADYCYJNEPapryka Przytycka
Salceson Wizytowy
więcej >
ankieta
centrum aktywności lokalnej
nasze wydawnictwa

Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
„Razem dla Radomki”
tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Zapisz się do newslettera

Aktualności

Fundusz Sektor 3.0: Konkurs

2.11.2022 | Bez kategorii

Masz pomysł na rozwiązanie konkretnego społecznego problemu przy pomocy technologii cyfrowych i posiadasz status organizacji pozarządowej? Zgłoś się do inkubacji w ramach Funduszu Sektor 3.0 i zdobądź finansowanie oraz wsparcie mentorów przy wdrożeniu swojego produktu lub usługi. Na zgłoszenia pomysłów w duchu #TechForGood czekamy do 8 listopada 2022 r.

 Czym jest Fundusz Sektor 3.0?

Fundusz Sektor 3.0 jest elementem programu Sektor 3.0 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, który od lat wspiera tworzenie nowych rozwiązań społecznie użytecznych #TechForGood. #TechForGood to bardzo szerokie pojęcie, które może dotyczyć zarówno kwestii ochrony środowiska, wyrównywania szans, zrównoważonego rozwoju czy pomocy osobom z niepełnosprawnościami, jak i codziennej działalności organizacji pozarządowych – warunkiem jest wykorzystanie technologii do rozwiązania konkretnego problemu społecznego.

Jakie wsparcie oferuje Fundusz Sektor 3.0?

W ramach procesu inkubacji pomysłodawcy wezmą udział w trzymiesięcznym cyklu szkoleń, które posłużą dopracowaniu pomysłu, stworzeniu spójnej koncepcji oraz wprowadzeniu produktu lub usługi na rynek.

Obejmuje on takie zagadnienia, jak: tworzenie ścieżki użytkownika oraz propozycji wartości, eksperymentowanie, tworzenie modelu biznesowego, ochrona własności intelektualnej, komunikacja i sprzedaż, fundraising czy prezentacja pomysłu (tzw. pitch).

Wsparcie w Funduszu Sektor 3.0 trwa jeszcze długo po samej inkubacji – uważam to za jego największą wartość. Fundusz to nie tylko dawka wiedzy. To ludzie, którzy spędzili w swoich dziedzinach długie lata i doradzają jak coś zrobić z praktycznego punktu widzenia

 – mówi Piotr Przybylski z projektu RedDrop, jednego z uczestników inkubacji w edycji 2019-2020.

Najlepsze zespoły mogą uzyskać do 100 000 złotych finansowania na dalszy rozwój projektów oraz wsparcie mentorów. Zanim jednak to nastąpi, na zakończenie trzymiesięcznej pracy uczestnicy Funduszu zaprezentują swoje projekty przez Komisją Ekspertów, która zdecyduje o przyznaniu dotacji. W jej skład weszli m.in. Mirosław Czyżewski z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Jacek Królikowski z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Bartosz Borowiec z Deloitte Digital oraz Katarzyna Królak-Wyszyńska z firmy Innovatika.

Kto może się zgłosić?

Zachęcamy do udziału pomysłodawców nowych rozwiązań społecznych. Fundusz Sektor 3.0 adresowany jest do każdej organizacji, która ma pomysł na nową technologię w duchu #TechForGood, natomiast nie wie od czego zacząć jego realizację, lub nie ma na to środków finansowych. Zespół projektowy powinien liczyć od 2 do 5 osób i mieć status stowarzyszenia lub fundacji. Zachęcamy do zgłoszeń również zespoły złożone z przedstawicieli organizacji, firm, czy niezależnych specjalistów z branży technologicznej działające w partnerstwach.

– Zależy nam, by organizacje społeczne potrafiły w pełni wykorzystać potencjał nowych technologii. Szukamy organizacji, które mają ciekawe pomysły na nowoczesne rozwiązania służące wspólnemu dobru – mówi Mirosław Czyżewski, Kierownik Programowy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz członek Komisji Ekspertów Funduszu.

Jak się zgłosić?

Szczegóły na stronie internetowej: https://sektor3-0.pl/fundusz/

Partnerskie Mazowieckie LGD

Ważne linki:

program leader
rural

więcej: polecane strony

kalendarz 2024
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Skip to content