NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 8898609


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Zrealizowane projekty


Zakrzewska Ziemia - Cztery pory roku. Fotografie Wojciech Stan

Zakrzewska Ziemia - Cztery Pory Roku

Wnioskodawca: Gmina Zakrzew

Projekt zrealizowany w ramach naboru wniosków przeprowadzonych przez Lokalną Grupę Działania "Razem dla Radomki", działanie "Małe Projekty". Projekt zakończony w miesiącu czerwcu 2012 r.

"Zakrzewska Ziemia - Cztery Pory Roku" to nowe wydawnictwo przedstawiające gminę Zakrzew. Publikacja jest albumem ukazującym piękno ziemi zakrzewskiej o każdej porze roku. Dopełnieniem albumu jest rys historyczny gminy, od czasów najdawniejszych po dzień dzisiejszy. Opracowania tego typu są niebywałym źródłem wiedzy i informacji o lokalnym dziedzictwie. Warto dodać, że jest to już trzecie lokalne opracowanie ukazujące gminę.

Celem projektu jest budowa społeczeństwa informacyjnego poprzez powszechne, otwarte i nielimitowane korzystanie z Internetu jako źródła informacji oraz promocja dziedzictwa kulturowego, historycznego i przyrodniczego obszaru LGD "Razem dla Radomki".

Wyjątkowe wydawnictwo zawierające zdjęcia autorstwa znanego artysty fotografika Wojciecha Stana, zostało współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi IV Leader Programu Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2007-2013. Projekt "Zakrzewska Ziemia - Cztery Pory Roku" jest jednym z projektów który otrzymał dofinansowanie w ramach naboru wniosków przeprowadzonych przez Lokalną Grupę Działania "Razem dla Radomki" dla działania: Małe Projekty.

W albumie odnajdziemy historie poszczególnych miejscowości, informacje o działaniach, inwestycjach gminnych a także bogato ilustrowaną opowieść o dziejach gminy Zakrzew.

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.