NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 11608997


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Członkowie Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze obszaru Doliny Radomki


CAMELOT CATERING
ELŻBIETA BIEŃ
CZŁONEK SIECI DZIEDZICTWA KULINARNEGO


smaczek

Camelot - Catering to firma, którą prowadzi Elżbieta Bień specjalizująca się w przygotowaniu potraw na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Pani Ela to prawdziwa pasjonatka gotowania i odkrywania nowych smaków. Nieustannie ulepsza znane przepisy, a także odświeża te zapomniane. W gotowaniu największą radość sprawia jej łączenie nowych smaków i poznawanie kuchni różnych regionów. Pasja Pani Elżbiety Bień to jej sposób na życie, dzięki temu jest osobą spełnioną i szczęśliwą, co znajduje odzwierciedlenie w smaku przyrządzanych przez nią potraw.

Oprócz kunsztu gotowania Pani Bień specjalizuje się także w produkcji ekologicznych dań w tym Dżemu z Czerwonej Papryki Przytyckiej, masła z dodatkiem papryki, czy smalcu z dodatkiem papryki. Pani Elżbieta wykorzystuje do ich wytwarzania m.in. lokalny produkt tradycyjny Paprykę Przytycką. Pani Ela współpracuje z Lokalną Grupą Działania "Razem dla Radomki", w obszarze promocji lokalnych produktów rolnych.

Specjalnością Catering Camelot jest tradycyjna kuchnia polska, a posiłki dopasowywane są do charakteru pracy zamawiającego, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Camelot Catering posiada szerokie doświadczenie w przygotowywaniu zarówno małych kilkuosobowych spotkań firmowych, szkoleń, konferencji oraz innych imprez dla większej liczby gości, dla firm, na eventy i garden party. Imprezy mogą być zorganizowane w wybranym indywidualnie miejscu np. w przydomowym ogrodzie lub na działce czy w środku lasu. Malownicze plenery, świeże powietrze, mnóstwo wolnej przestrzeni oraz doskonałe jedzenie sprawią, że goście na długo zapamiętają taką imprezę.

Camelot - Catering na rynku jest od ponad 20 lat. Firma znana nie tylko na terenie regionu radomskiego, gdyż stale powiększające się grono zadowolonych klientów świadczy o jej prężnym rozwoju i szerokim zasięgu.

Pani Elżbieta Bień była nagradzana Laurem Lokalnej Grupy Działania "Razem dla Radomki" w konkursie na Najlepszy produkt lokalny w 2012 roku za Dżem z Papryki Przytyckiej, w 2014 roku za Polędwiczki z musem jabłkowo-żurawinowym oraz wyróżniona w 2016 roku za Ziołowy kołacz z ziemniakami.

Kontakt:
Catering Camelot
Cerekiew, ul. Radomska47A
26-652 Zakrzew
e-mail:camelot@poczta.pl
http://www.cateringradom.pl/
tel. 604 873 991

ela bień ziolowy kolacz dżem z papryki

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.