NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 8898627


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Budowa boiska i placu zabaw w Woli Gutowskiej

Budowa ogólnodostępnego wielofunkcyjnego boiska sportowego o nawierzchni syntetycznej i placu zabaw z elementami małej architektury w Woli Gutowskiej.

Budowa ogólnodostępnego wielofunkcyjnego boiska sportowego o nawierzchni syntetycznej i placu zabaw z elementami małej architektury w Woli Gutowskiej.

Projekt realizowany w ramach naboru wniosków przeprowadzonych przez Lokalną Grupę Działania "Razem dla Radomki", działanie: Odnowa i rozwój wsi

Wnioskodawca: Gmina Jedlińsk

Wybudowano boisko wielofunkcyjne o nawierzchni syntetycznej wraz z podbudową, na którym można aktywnie uprawiać sport: gra w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę i tenis ziemny. Całość boiska otoczona jest piłkochwytami, stanowiącymi jednocześnie ogrodzenie oddzielające teren rozgrywek . Ponadto powstała siłownia na powietrzu wyposażona w urządzenia gimnastyczne (m.in.: wioślarz, orbitrek, twister, wahadło) oraz plac zabaw z urządzeniami dla dzieci (m.in.: piramida linowa, skrzynia sprawnościowa, poczwórny i pojedynczy bujak). Całość inwestycji dopełniają elementy małej architektury (ławki parkowe), ciągi piesze. Inwestycja wpływa na rozwój funkcji osadniczej miejscowości. Stworzono zaplecze sportowo - rekreacyjne dla mieszkańców miejscowości Wola Gutowska.

Wartość przyznanej pomocy: 168 700,00 zł.


sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.