Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14192297


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Lokalni Liderzy


Białkowski Sławomir

Białkowski Sławomir
Wójt gminy Zakrzew, Członek Rady Stowarzyszenia "Razem dla Radomki"

Sławomir Białkowski od 3 kadencji skutecznie sprawuje urząd Wójta gminy Zakrzew, która może pochwalić się bardzo wysoką efektywnością w staraniach o pieniądze z zewnętrznych źródeł, w tym z funduszy unijnych. Gminę Zakrzew możemy śmiało określić nazwą liderem wśród gmin regionu - ze względu na liczne wyróżnienia. Po zdobyciu trzeciego miejsca w kategorii Mazowiecka Gmina 2009 Roku - Gmina Wiejska, otrzymała również tytuł Lidera Regionu 2009 r. w kategorii samorząd gminny w konkursie ogłoszonym przez Regionalną Galę Biznesu. Laureatem Gali Biznesu został również wójt Białkowski - który otrzymał nagrodę w kategorii Najlepszy Wójt 2009 roku.

Wójt to również wielki orędownik chwały rycerzy spod Grunwaldu. 12 czerwca 2010 r. w podzakrzewskim Taczowie, odbyły się uroczystości inaugurujące na Mazowszu obchody 600 - lecia grunwaldzkiej wiktorii. Imprezie towarzyszyło otwarcie kaplicy Matki Boskiej Taczowskiej, kopia dioramy grunwaldzkiej, pomnik "Spotkanie u powały" oraz park historyczny z głazami - światkami historii.

W ostatnich latach w gminie przeprowadzono liczne inwestycje. Budowa dróg, sport, oświata i ekologia - to dziedziny w których skupiała się największa aktywność w gminie Zakrzew. Gmina przoduje także w pozyskiwaniu środków unijnych. Samorządowcy i społeczność gminy legitymuję się realizacją 15 projektów UE. Obecnie powstaje jedna z najważniejszych inwestycji - budynek Gminnego Centrum Informacji, Edukacji i Kultury, którego otwarcie zaplanowano na listopad. W Cerekwi i Zatopolicach wybudowano Domy Ludowe ze strażnicą OSP. W Zakrzewie powstało nowe boisko wielofunkcyjne "Orlik", a modernizacji i remontów doczekało się wiele dróg w gminie.

mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka