NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 11612560


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Lokalni Liderzy


Bartel Ewa

Ewa Bartel
dyrektorka Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie i Szkoły Filialnej w Mleczkowie

Ewa Bartel od 1 września 2007 roku pełni obowiązki dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie i Szkoły Filialnej w Mleczkowie. Jest osobą która aktywnie uczestniczy w życiu lokalnym gminy Zakrzew oraz w ramach pełnionych obowiązków zawodowych przyczynia się do realizacji wielu projektów dotyczących dzieci i młodzieży.

W zakresie działań na rzecz ekologii realizowanych PSP w Zakrzewie wzięła udział w konkursach organizowanych przez LOP, w których uzyskała wysokie miejsca, wyróżnienia i nagrody. Szkoła może poszczycić się również udziałem w akcjach ogólnopolskich: "Ratujmy kasztanowce", "Dokarmiamy ptaki zimą", "Święto Ziemi". Na działce szkolnej powstało "Arboretum naszych rodzimych drzew i krzewów", oraz zaaranżowano skalniak szkolny dla potrzeb edukacji przyrodniczo-ekologicznej poprzez posadzenie przedstawicieli ekosystemu: łąkowego, leśnego i polnego. Również w ubiegłych latach Pani Dyrektor udało się pozyskać fundusze na salę zabaw i plac zabaw dla szkoły w ramach programu rządowego "Radosna Szkoła".

Ewa Bartel jest również osobą która przyczynia się do realizacji wielu inicjatyw w ramach integracji ze środowiskiem lokalnym. W 2008 roku zapoczątkowała działalność ludowego zespołu muzyczno-wokalnego "Zakrzewiaki", będąc zarazem jednym z inicjatorów założenia Stowarzyszenia "Zakrzewiaki" Organizuje cykliczną imprezę "Koncertu Noworocznego" oraz Jasełek. Ponadto w ostatnich latach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie dzięki staraniom Pani Dyrektor może poszczycić się realizacją projektów: "Nauczanie historii w europejskim wymiarze" we współpracy ze szkołą włoską z Pergoli w latach 2007 -2009, oraz projektów teatralnych: "Będę mówił Twoim głosem - mali aktorzy na dużej scenie"(w 2009r.), "Bajkowy teatr cudów-wariacji na temat klasyki dziecięcej" (w 2010r.)

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.