Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14258733


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Lokalni Liderzy


Bartel Ewa

Ewa Bartel
dyrektorka Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie i Szkoły Filialnej w Mleczkowie

Ewa Bartel od 1 września 2007 roku pełni obowiązki dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie i Szkoły Filialnej w Mleczkowie. Jest osobą która aktywnie uczestniczy w życiu lokalnym gminy Zakrzew oraz w ramach pełnionych obowiązków zawodowych przyczynia się do realizacji wielu projektów dotyczących dzieci i młodzieży.

W zakresie działań na rzecz ekologii realizowanych PSP w Zakrzewie wzięła udział w konkursach organizowanych przez LOP, w których uzyskała wysokie miejsca, wyróżnienia i nagrody. Szkoła może poszczycić się również udziałem w akcjach ogólnopolskich: "Ratujmy kasztanowce", "Dokarmiamy ptaki zimą", "Święto Ziemi". Na działce szkolnej powstało "Arboretum naszych rodzimych drzew i krzewów", oraz zaaranżowano skalniak szkolny dla potrzeb edukacji przyrodniczo-ekologicznej poprzez posadzenie przedstawicieli ekosystemu: łąkowego, leśnego i polnego. Również w ubiegłych latach Pani Dyrektor udało się pozyskać fundusze na salę zabaw i plac zabaw dla szkoły w ramach programu rządowego "Radosna Szkoła".

Ewa Bartel jest również osobą która przyczynia się do realizacji wielu inicjatyw w ramach integracji ze środowiskiem lokalnym. W 2008 roku zapoczątkowała działalność ludowego zespołu muzyczno-wokalnego "Zakrzewiaki", będąc zarazem jednym z inicjatorów założenia Stowarzyszenia "Zakrzewiaki" Organizuje cykliczną imprezę "Koncertu Noworocznego" oraz Jasełek. Ponadto w ostatnich latach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Zakrzewie dzięki staraniom Pani Dyrektor może poszczycić się realizacją projektów: "Nauczanie historii w europejskim wymiarze" we współpracy ze szkołą włoską z Pergoli w latach 2007 -2009, oraz projektów teatralnych: "Będę mówił Twoim głosem - mali aktorzy na dużej scenie"(w 2009r.), "Bajkowy teatr cudów-wariacji na temat klasyki dziecięcej" (w 2010r.)

mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka