NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 5970248


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

życzenia swiateczne lgd razem dla radomki
informator informator
aktywna wieś

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” realizując projekt „Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych” zwraca się z zapytaniem o wycenę usługi transportu grupy uczestników szkolenia w ramach organizowanego wyjazdu studyjnego.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” realizując projekt „Akademia Skutecznych Menadżerów Społecznych”, współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, zwraca się z zapytaniem o wycenę realizacji materiałów szkoleniowych.

pobierzdo góry

DGA S.A. zaprasza do składania pomysłów do projektu „Inkubator Innowacji Społecznych Wielkich Jutra” (Temat: Usługi opiekuńcze dla osób zależnych, czyli osób wymagających stałej opieki ze względu na swój stan zdrowia, osób starszych i ich opiekunów).

pobierzdo góry

Zarząd Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do udziału w seminarium, które odbędzie się 23 listopada 2017 r., o godzinie 11.00 w Gminnym Centrum Informacji, Edukacji i Kultury w Zakrzewie.

pobierzdo góry

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018. Program skierowany jest do domów kultury, które gotowe są prowadzić nowatorskie działania animacyjne projektowane we współpracy ze społecznościami lokalnymi.

pobierzdo góry

Zapraszamy na szkolenia podnoszące kompetencje pracowników instytucji samorządowych, instytucji kultury, placówek oświatowych, radnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych w zakresie budowania silnych organizacji pozarządowych.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.