NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 9061223


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

informator Wiejscy Wirtuozi Smaki z doliny Radomki Skuteczne NGO

Gmina Zakrzew zaprasza mieszkańców do udziału w szkoleniach dla osób dorosłych w ramach projektu „Ja w Internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych”.

pobierzdo góry

Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu, wspólnie z Fundacją Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich oraz Instytutem Prawa i Społeczeństwa, zapraszają na dwudniowe szkolenie przeznaczone dla przedstawicieli organizacji pozarządowych: „Udział organizacji pozarządowych w konsultacjach publicznych”.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych Na Ludową Nutę z Bieniędzic w minionym roku zrealizowało projekt zatytułowany „Gotowanie z kulturą i tradycją”, który otrzymał dofinansowanie w ramach programu grantowego LGD „Razem dla Radomki”

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, którą kierujemy do mieszkańców z terenu gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa Wolanów, Zakrzew, położonych w obszarze działania Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Jarmark „Przez życie z tradycją”, który odbył się w Wieniawie w miesiącu grudniu, był podsumowaniem projektu realizowanego w partnerstwie przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” i Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „Radomka”.

pobierzdo góry

Serdecznie polecamy lekturę ostatniego numeru Kwartalnika Wieści, wydawanego przez Gminę Zakrzew, w którym znajdą Państwo relacje z inicjatyw i projektów finansowanych przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ostatnim kwartale 2018 roku.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.