NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 7195639


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności


informator informator
aktywna wieś

Wysokość środków na finansowanie P FIO w roku 2018 wynosi 60 mln zł, w tym 57,6 mln zł przeznaczono na dotacje, zaś 2,4 mln zł na obsługę techniczną Programu. Składane oferty muszą realizować cel główny P FIO, jakim jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne.

pobierzdo góry

Spotkanie zorganizowane zostało przez Komisję Europejską, a jego głównym celem było przekazanie informacji i bezpośredniej wiedzy (dobrych praktyk) urzędnikom z albańskiej Agencji IPARD oraz Ministerstwa Rolnictwa na temat realizacji działań w zakresie dywersyfikacji gospodarstw rolnych i rozwoju turystyki.

pobierzdo góry

Przepyszny ziołowy kołacz z ziemniakami, przygotowywany przez Elżbietę Bień z Cateringu Camelot – to zdobywca wyróżnienia w konkursie na najlepsze produkty lokalne i potrawy 2017 roku – ogłoszonego przez LGD „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

4 marca 2018 roku z okazji dnia kobiet, w Wolanowie zostanie zorganizowane zostanie widowisko słowno-muzyczne „Kobiety są naj” w wykonaniu uczniów z PSP w Wolanowie oraz zaproszonych gości.

pobierzdo góry

Lokalni liderzy, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz instytucji kultury uczestniczyli w dwóch spotkaniach szkoleniowych zorganizowanych w Wolanowie, mających na celu przekazywanie wiedzy uczestnikom z zakresu przygotowywanie wniosków o wsparcie finansowane dla ngo i instytucji kultury.

pobierzdo góry

Dzień trzeciego sektora (bo tak nazywane są organizacje pozarządowe) to doskonała okazja do zapoznania się z działalnością NGO-sów. To pewne, że w tym dniu świat powinien podziękować organizacjom pozarządowych za ogromną pracę wykonaną na rzecz społeczeństwa.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.