NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 5984121


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

życzenia swiateczne lgd razem dla radomki
informator informator
aktywna wieś

Wójt Gminy Zakrzew oraz Dyrektor PSP w Bielisze zapraszają w dniu 1 września 2017 r. na godzinę 11.00 na uroczyste otwarcie Szkoły Podstawowej w Bielisze.

pobierzdo góry

3 września odbędzie się uroczyste otwarcie Samorządowego Publicznego Przedszkola w Wolanowie, na które zapraszają Wójt Gminy Wolanów Adam Gibała oraz Dyrektor Samorządowego Publicznego Przedszkola w Wolanowie.

pobierzdo góry

Produkowany w Gospodarstwie Sadowniczym Moniki i Tomasza Bankiewicz – naturalnie mętny sok „Smaczek z Doliny Radomki” został wyróżniony tytułem Produktu Tradycyjnego na Liście Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Obecność soku jabłkowego wśród produktów tradycyjnych z woj. mazowieckiego potwierdza jego wyjątkową jakość, smak oraz wytwarzanie zgodne z tradycyjnymi metodami produkcji.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do Bierwiec w gminie Jedlińsk na kolejną edycję Jarmarku Ludowego, podczas którego nie zabraknie folkowych rytmów, dziedzictwa kultury ludowej, świetnej atmosfery i zabawy do późnych godzin nocnych!

pobierzdo góry

Do 15 września można składać wnioski w jesiennej edycji programu Narodowego Centrum Kultury, którego celem jest tworzenie warunków do wzmacniania tożsamości i uczestnictwa w kulturze na poziomie regionalnym, lokalnym i krajowym poprzez finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym.

pobierzdo góry

Trwa pierwszy konkurs LGD na wybór projektów grantowych na realizację Państwa pomysłów, inicjatyw społecznych które mogą liczyć na wsparcie finansowe od 5 do 15 tysięcy złotych w ramach konkurs pn. Aktywne Społeczeństwo. Inicjatywy na rzecz rozwoju społeczności lokalnej oraz wpływające na aktywizację grup defaworyzowanych.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.