NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 5356128


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności


informator informator
aktywna wieś

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" informuje o zakończeniu postępowania przez Radę Stowarzyszenia w sprawie oceny wniosków dla działania: Rozwój istniejącego przedsiębiorstwa.

pobierzdo góry

Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" informuje o zakończeniu postępowania przez Radę Stowarzyszenia w sprawie oceny wnioskówdla działania: Utworzenie nowego podmiotu gospodarczego w tym dla osób 50+.

pobierzdo góry
lgd razem dla radomki

Informacja

26.04.2017 r.

Informujemy, że z uwagi na problemy techniczne wynikające z winy dostawcy usług telekomunikacyjnych – firmy MMI Telecom, kontakt telefoniczny z Biurem Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” pod nr telefonu 48 38 58 996 może być chwilowo utrudniony.

pobierzdo góry

W czwartek – 4 maja o godzinie 12.00 w siedzibie Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy 100 lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Przysusze.

pobierzdo góry

Przygotowany został projekt rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej na operacje typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”, operacje typu „Kształtowanie przestrzeni publicznej” oraz operacje typu „Ochrona zabytków i budownictwa tradycyjnego” objętego PROW2014-2020.

pobierzdo góry

Gmina Przytyk zaprasza do udziału w IV edycji wielowymiarowej imprezy plenerowej, organizowanej na pamiątkę zawarcia w Przytyku związku małżeńskiego pomiędzy Janem Kochanowskim z Dorotą Podlodowską. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się na przestrzeni miesiąca kwietnia i maja.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.