NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 5700389


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności


informator informator
aktywna wieś

To nowa inicjatywa LGD realizowana w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, mająca na celu budowę silnego sektora org. pozarządowych, aktywizację społeczeństwa, mieszkańców z powiatu radomskiego i przysuskiego.

pobierzdo góry

Rusza atrakcyjny wakacyjny plan Gminnym Centrum Kultury! Znajdziemy w nim wiele atrakcyjnych i kreatywnych propozycji dla naszych podopiecznych, takich jak: warsztaty plastyczno-techniczne, karaoke, zajęcia z gitary, zajęcia taneczne, loterie fantowe, zajęcia sportowe, czy też atrakcyjne wycieczki.

pobierzdo góry

Informujemy, iż Prezes Zarządu Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” Cezary Adam Nowek został wyznaczony przez Wojewodę Mazowieckiego na członka Zespołu analizującego szanse i zagrożenia oraz potencjalne kierunki rozwoju obszarów wiejskich.

pobierzdo góry

Trzeci weekend lipca będzie stał pod znakiem rywalizacji w Pucharze Polski w siatkówce plażowej mężczyzn, ale i nie tylko. Podobnie do wcześniejszych edycji, także w tym roku w ramach turnieju rozegrany zostanie charytatywny Mecz Gwiazd, a wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji. Partnerem imprezy jest LGD „Razem dla Radomki”.

pobierzdo góry

Jeśli chciałbyś zdobyć doświadczenie z zakresu tematyki związanej z funduszami unijnymi, poznać specyfikę pracy w III sektorze oraz pozyskać cenne doświadczenie przydatne do rozwoju kariery zawodowej, to jest to oferta skierowana dla Ciebie.

pobierzdo góry

Serdecznie zapraszamy do wirtualnego zwiedzania obiektów z gmin tworzących Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki”. Panoramy sferyczne to zbiór zdjęć wykonanych techniką cyfrową odpowiednio złożonych przy wykorzystywaniu oprogramowania komputerowego, odtwarzanych w komputerze, jako wirtualna kula.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.