NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 11835254


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

informator Wiejscy Wirtuozi Smaki z doliny Radomki Skuteczne NGO

Monika Kowal Villarroel to właścicielka firmy Kovi Group z Milejowic (gm. Zakrzew) - zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych - która otrzymała wyróżnienie w konkursie LGD na Efektywnego Młodego Przedsiębiorcę

pobierzdo góry

Wczoraj odwiedziła nas ekipa programu Dzień Dobry TVN ze znanym kucharzem Mikołajem Reyem, którzy przyjechali skosztować przepysznych produktów dań przygotowywanych z papryki przytyckiej.

pobierzdo góry

26 sierpnia 2020 r. w Lisowie w gminie Jedlińsk odbyło się kolejne posiedzenie Rady naszego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, podczas którego Radni oceniali wnioski złożone do konkursu na rozwój istniejących przedsiębiorstw.

pobierzdo góry

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 w Skrzynnie zorganizowana zostanie potańcówka ludowa, którą organizuje Lokalne Stowarzyszenie Kobiet ze Skrzynna. Wystąpią na niej kapele ludowe Jana Wochniaka, Piotra Bińkowskiego, Andrzeja Mandeckiego oraz zespół śpiewaczy Lokalnego Stowarzyszenia Kobiet w Skrzynnie.

pobierzdo góry

26 sierpnia 2020 r. odbędzie się posiedzenie Rady Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”, mające na celu przeprowadzenie oceny wniosków złożonych do konkursu nr 6/2020 – Rozwój Istniejącego Przedsiębiorstwa.

pobierzdo góry

Cyfrowy Wrzos to tytuł projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Wrzosowisko” we Wrzosie, który polegał na realizacji warsztatów artystycznych (malarskich) oraz warsztatów komputerowych z wykorzystaniem druku 3D.

pobierzdo góry

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 archiwum 

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.