Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

 logotypy finansowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 14192316


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

20.11.2015 r.

Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2015: Piekarnia Expuch z Jedlińska.

Expuch Jedlińsk

W dniach od 16 do 22 listopada 2015 r. odbywa się kolejna edycja Ogólnoeuropejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw, której celem jest promocja i wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. W kampanię od kilku lat angażuje się również Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki,” która na łamach swoich serwisów internetowych prezentuje przedsiębiorstwa, wydarzenia i produkty związane z przedsiębiorczością. Dziś w ramach cyklu ogólnoeuropejskiej kampanii, przedstawiamy Państwu kolejną firmę związaną z branżą piekarnicza – Piekarnię EXPUCH z Jedlińska.

Piekarnia w Jedlińsku istnieje już od 40 lat. Została wybudowana przez GS „SCh” w Jedlińsku. Wskutek zmian geopolitycznych w naszym państwie kryzys gospodarczy dotknął również GS, który wystawił swoje zakłady na sprzedaż, również piekarnię.

Pierwszym prywatnym właścicielem tej piekarni był jej długoletni kierownik Wacław Chydziński. Następnie od 1999 roku zakład odkupił właściciel firmy EXPUCH Marek Jaworski. Z tą datą wiąże się całkowita modernizacja zakładu. Przeprowadzono remont kapitalny, unowocześniono park maszynowy, co wiąże się z wdrożeniem nowych technologii i wprowadzeniem do produkcji bogatej gamy wyrobów cukierniczych. Obiekt nabrał nowego wyglądu, bardziej nowoczesnego. Przy zakładzie zorganizowano sklep firmowy.

Firma EXPUCH produkuje pieczywo pszenne, żytnie, mieszane i cukiernicze. Ostatnio promuje np.: sernik z rosą, seromakowiec, wyśmienite torty oraz inne wyroby według zamówień. Nowością w naszej firmie są fontanny czekoladowe, które oferujemy do obsługi zarówno małych jak i dużych przyjęć.

Firma EXPUCH zatrudnia młodych, energicznych fachowców, troszczy się również o podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych. Firma EXPUCH przygotowuje uczniów do zawodu piekarza-cukiernika. Naszą dewizą jest , by przez podnoszenie kwalifikacji załogi opartych na nowoczesności trafić jakością wyrobów do klienta najbardziej wybrednego.

Szczegółowe informacje o firmie znajdą Państwo pod adresemwww.piekarniaexpuch.pl .

Expuch
pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

dziedzictwo i rozwój patrnerzy lgd
ksow patrnerzy lgd
puszcza kozienicka partnerzy lgd
lgd ziemi siedleckiej
MAS Jablunkovsko
partnerzy lgd razem dla radomki
moves partnerzy lgd razem dla radomki
sao radomka
zwiazek gmin radomka