Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki Facebook
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki YouTube
NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 12729841


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

19.11.2015 r.

Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2015: Catering Camelot - Cerekiew (gmina Zakrzew)

 Catering Camelot – Elźbieta Bień

W dniach od 16 do 22 listopada 2015 r. odbywa się kolejna edycja Ogólnoeuropejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw, której celem jest promocja i wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. W kampanię od kilku lat angażuje się również Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki,” która na łamach swoich serwisów internetowych prezentuje przedsiębiorstwa, wydarzenia i produkty związane z przedsiębiorczością. Dziś prezentujemy informację o Dziś prezentujemy informację o firmie Catering Camelot – Elżbiety Bień z Cerekwi, znanej z przepysznej kuchni, a także z produkcji „Dżemu z Czerwonej Papryki”

Camelot-Catering – firma Pani Elżbiety Bień” to prężnie rozwijająca się firma, specjalizująca się w przygotowywaniu potraw na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Na rynku jest obecna od prawie 20 lat, a stale powiększające się grono klientów jest jej największym sukcesem.

Posiada doświadczenie w przygotowywaniu zarówno małych kilkuosobowych spotkań firmowych, szkoleń, konferencji oraz innych imprez dla większej liczby gości. Doradza w doborze menu, aranżacji stołu i wnętrza. Prowadzi szkolenia kulinarne. Jest otwarta na życzenia naszych klientów i gotowi do pracy w każdym miejscu. Dysponujemy własnym lokalem na 50 osób oraz namiotem plenerowym mogącym pomieścić do 100 gości.

Specjalizuje się także w produkcji tradycyjnych i ekologicznych produktów, w tym Dżemu z Czerwonej Papryki, czy masła z dodatkiem papryki. Często odpowiada za przygotowanie poczęstunku na wydarzenie ogólnokrajowe w tym na Dożynki Prezydenckie, Dożynki Wojewódzkie i inne duże wydarzenia plenerowe.

 Dożynki Wojewódzkie w Płocku -  Stoisko wystawiennicze LGD i  Mazowsza  Dożynki Wojewódzkie w Płocku -  Stoisko wystawiennicze LGD i  Mazowsza  Fotorelacja z Wystawy Smaczna Polska
pobierzdo góry
mapa aktyawnych organizacji pozarzšdowych
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.