NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10955450


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

11.03.2015 r.

LGD uczestnikiem debaty: Aktywność Kobiet siłą społeczności wiejskich w Pałacu Prezydenckim.

W minioną niedzielę w Pałacu Prezydenckim z Okazji Dnia Kobiet Pani prezydentowa Anna Komorowska zorganizowała debatę „Aktywność Kobiet siłą społeczności wiejskich” w której uczestniczyły liderki obszarów wiejskich z całego kraju, w tym Dorota Wąsik – pracownik Biura LGD a zarazem członek Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”.

Uczestnicy spotkania rozmawiali o rosnącej roli kobiet i ich aktywności na obszarach wiejskich, sprawowania funkcji publicznych i rozwoju zawodowym. W dyskusji uczestniczyła także Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Irena Wóycicka i Zastępca Szefa KPRP Dariusz Młotkiewicz.

Często spotykam się z aktywnymi kobietami - i w miastach, i na wsiach. Każde takie spotkanie jest źródłem optymizmu i zastrzykiem energii - podkreśliła Anna Komorowska. dodała, aktywne kobiety zarażają swoim optymizmem, który udziela się innym. Uprawiacie dziedzinę, która jest w zaniku - krawiectwo miarowe, bo to, co robicie, przystaje do waszych rzeczywistości, do potrzeb waszej okolicy. Umiejąc słuchać ludzi, wiecie, co jest najbardziej potrzebne, w waszych rodzinach, w waszych miejscowościach - powiedziała Anna Komorowska. Jak zaznaczyła, to jest bardzo wymierne i satysfakcjonujące.

- Zmiany, które widać na polskiej wsi, to zasługa takich pań. Przez wasze działania - przy całej skromności i świadomości, co jeszcze trzeba poprawić - polska wieś się zmienia - oceniła Anna Komorowska.

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.