NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10890046


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

26.02.2015 r.

Telewizja Polska z wizytą w Stowarzyszeniu „Razem dla Radomki”.

25 lutego 2015 r. na antenie TVP Regionalnej wyemitowany został program „WIEŚci z Mazowsza” w którym przedstawiona została charakterystyka działań Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” oraz finansowane przez nas inicjatywy, mające na celu rozwój i aktywizację środowiska lokalnego obszarów wiejskich.

„WIEŚci” to audycja poruszająca najważniejsze problemy wsi mazowieckie, przekazująca informację o istotnych działaniach w województwie, pokazuje wybrane inwestycje realizowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

W reportażu znajdą Państwo wypowiedzi przedstawicieli Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” na temat możliwości jakie stwarzają działania Osi 4 Leader, ich wpływ na rozwój obszarów wiejskich – przedsiębiorców, rolników, organizacje pozarządowe czy samorządy i instytucje gminne. Warto dodać że w okresie od 2009 roku – wsparcie finansowe w ramach realizowanych przez nas działań otrzymało 107 projektów, a łączna wartość środków pozyskanych na teren naszego działania (obszar gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew) w ramach PROW2007-2013 wyniosła ponad 10 mln złotych. To istotna kwota, która w sposób efektywny przyczyniła się do aktywizacji obszarów wiejskich.

W programie nie zabraknie rozmów z beneficjentami, uczestnikami naszych projektów. Reporterzy odwiedzili młodzież - uczestników warsztatów muzyczno-tanecznych realizowanych w ramach projektu Gminy Wolanów pt. „Wolanianki na Start” jak również Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli, realizatora trzech inicjatyw które otrzymały wsparcie finansowe ze środków przekazanych przez LGD „Razem dla Radomki” dla działania „Małe Projekty” Osi 4 Leader.

Powtórkę programu mogą obejrzeć Państwo w najbliższą sobotę o godzinie 10.20 na antenie TVP Warszawa, jak również on-line na stronie internetowej pod adresem: http://warszawa.tvp.pl/19019069/25022015

pobierzdo góry
sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.