NASZE STRONY
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 
hiszpañki  
 
rosyjski  
 
ukraiñski   
ukraiñski   

centrum akrtywnosci lokalnej
zglos wydarzenie
biuletyn stowarzyszenia
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 3390325


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Aktualności

14.11.2014 r.

Multimedialny Przewodnik Turystyczny po obszarze LGD Razem dla Radomki i LGD Dziedzictwo i Rozwój

Zachęcamy do wypróbowania bezpłatnego przewodnika turystycznego na smartfony, przygotowanego przez nasze Stowarzyszenie w ramach projektu współpracy „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną”. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa na terenie Południowego Mazowsza, zmierzająca do promocji turystyki, kultury i historii, za pomocą zastosowania nowoczesnych narzędzie techniki – jaką są turystyczne aplikacje mobilne na smartfony.

Czym jest przewodnik turystyczny na smartfony? To aplikacja, która umożliwia poznanie najciekawszych atrakcji turystycznych, wirtualne podróżowanie po terenie obszaru działania dwóch Lokalnych Grup Działania: Razem dla Radomki, oraz Dziedzictwo i Rozwój. Aplikacja nie tylko oprowadza nas po wyznaczonych trasach turystycznych czy rowerowych, ale umożliwia zaplanowanie własnej wędrówki. Zawiera aktualne informacje o najbliższych wydarzeniach, zabytkach i ciekawych miejscach. Wyposażona została w trasy turystyczne, piesze i rowerowe, treści turystyczne, katalog najciekawszych miejsc. Dzięki niej jesteśmy zawsze informowani o aktualnych informacjach, ciekawych miejscach i wydarzeniach w mieście.

Obecnie aplikacja przedstawia ponad 120 obiektów, miejsc charakterystycznych dla terenu LGD „Razem dla Radomki”. Zaletą jest jej powszechność i możliwość korzystania pod najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, a także możliwość ciągłej rozbudowy. Zawiera wytyczone trasy rowerowe, nordic walking, przedstawia najciekawsze atrakcje turystyczne, aktualności. Informuje nas jak dojechać do wybranych punktów. Zawiera encyklopedię tematyczną – ciekawostki, opisy, zdjęcia informacje o kulturze.

Użytkownik będzie mógł poszczególne miejsca, wydarzenia, trasy dodawać do plannera i w ten sposób tworzyć listę miejsc do odwiedzenia. Dzięki wbudowanemu systemowi GSP – aplikacja pokazuje użytkownikom odległość i drogę do wybranych punktów turystycznych.

Mobilny przewodnik mogą państwo pobrać na systemy operacyjne IOS, Android, Windows pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.byteimagination.radomka

pobierzdo góry
szlak stefana szyllera
gmina jedlinsk
gmina przysucha
gmina przytyk
gmina wieniawa
gmina wolanów
gmina zakrzew


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony

Produkty regionalne wirtualne zwiedzanie atrakcje turystyczne

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie przygotowawcze”; działanie "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.