NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć
Czcionka:A- A A+
pl
en  
 
german  
 

ankieta
centrum akrtywnosci lokalnej
Ankieta on-going
wydawnictwa

radomka Liczba odwiedzin: 10906981


Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
"Razem dla Radomki"

tel/fax: (48) 38 58 996
tel. kom.: +48 572 361 068 zarzad@razemdlaradomki.pl

Newsletter:

Wizyta studyjna w Belgii


Wizyta studyjna: "INSTYTUCJE EUROPEJSKIE REALIZUJĄCE POLITYKĘ ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH" w Belgii - 25-28 października 2009 r.

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do wzięcia udziału w Wizycie Studyjnej: "Instytucje europejskie realizujące politykę rozwoju obszarów wiejskich", która odbędzie się w Brukseli, w dniach 25-28 października 2009 r.

Wizyta przeznaczona jest dla 16 przedstawicieli Lokalnych Grup Działania z Województwa mazowieckiego (udział może wziąć 1 osoba z danego LGD).

Wizyta studyjna współfinansowana jest ze środków Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 w ramach Schematu III Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, pokrywa koszty: szkolenia, ubezpieczenia NW oraz pobytu i transportu na terenie Belgii. Uczestnicy, zgodnie z postanowieniami umowy na realizację wizyty, zawartej z wykonawcą: Instytutem Konsultantów Europejskich z siedzibą w Kaliszu, pokrywają koszt przelotu do Belgii i z powrotem, który wynosi - 1100 zł/os.

Wizyta studyjna do Belgii, zamyka cykl, przewidzianych na lata 2008-2009, wizyt zagranicznych. Podczas szkolenia, zaplanowane są spotkania z przedstawicielami z Polski, zasiadającymi w Komisji Rolnictwa Parlamentu Europejskiego, a z Lokalną Grupą Działania z okręgu Flandrii.

Więcej na www.mazovia.pl

sieć
szlak stefana szyllera


więcej: Partnerskie Mazowsze LGDenrd
ksow

więcej: polecane strony


LEADER

NASZE GMINY:

gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

Partnerzy / Partners LGD

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.